Logo
30 LAT CIĄGŁEGO
ROZWOJU
Eksportujemy do ponad 45 krajów na całym świecie, jesteśmy obecni w Polsce (wyłącznym dystrybutorem jest EFP Polska sp. z o.o.), Niemczech, Francji, Rosji, Belgii, Holandii, Grecji, Singapurze, Vietnamie, Meksyku, Kostaryce, Argentynie, Chile, Peru.
KONTAKT

EFP Sp. z o.o.

ul. Bałtycka 24/26
61-017 Poznań

 

tel. (61) 652 98 70

tel. (61) 652 98 71

 

mail: kontakt@efapel.com.pl

Kim jesteśmy

EFAPEL S.A. to całkowicie portugalska firma założona w 1978 roku, której zespół liczy niemal 300 pracowników podzielonych na 3 nowoczesne oddziały przemysłowe, zajmujące łącznie powierzchnię 18.750 m2.


Eksportujemy do ponad 45 krajów na całym świecie, jesteśmy obecni w Polsce (wyłącznym dystrybutorem jest firma EFP sp. z o.o.), Niemczech, Francji, Rosji, Belgii, Holandii, Grecji, Singapurze, Wietnamie, Meksyku, Kostaryce, Argentynie, Chile, Peru, Angoli, na Zielonym Przylądku, w Mozambiku, Arabii Saudyjskiej, Iranie, oraz wielu innych miejscach.


Opracowujemy i produkujemy wysokiej jakości wyroby przeznaczone do instalacji elektrycznych niskiego napięcia, takich jak urządzenia podtynkowe i natynkowe, oraz urządzenia wodoodporne, listwy techniczne, system dźwięku surround, produkty DVI (do transmisji danych, głosu i obrazu), a także zabezpieczenia modułowe i urządzenia paneli elektrycznych.